"Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş.'nin (Ditaş) kalite politikası, müşterileri için, tüm talep ve beklentilerini karşılayan ve özellikle emniyet özellikleri açısından kusursuz ürünler üretmektir.

 

Tüm süreçlerin sıfır hata perspektifiyle sürekli gözden geçirilmesi, iyileştirilmesi, personelin yeterlilik ve farkındalık seviyesinin en üst düzeye çıkarılması için gerekli faaliyetlerin planlanması, gerçekleştirilmesi, standartlaştırması, sonuçlarının ölçülmesi ve değerlendirilmesi metot olarak belirlenmiştir.

 

Otomotiv sanayine kalite, teknolojik, yenilikçi ve rekabetçi ürünler sunarak, paydaşları için sürdürülebilir değer yaratmak misyonumuzda başarılı olmanın, bir alt kuruluşu olduğumuz Doğan Holding'in tanımlanmış değerleri olan, kıymet biliriz, yenilik katarız, sorumlu ve şeffaf davranırız, tutkuyla sahipleniriz ve değer katarız ilkelerinin tüm faaliyetlerimizde esas alınmasıyla mümkün olduğunun bilincindeyiz.

 

Ditaş üst yönetimi olarak, işbu kalite politikamızda ifade edilen yöntemlerin uygulanması ve amaçların gerçekleştirilmesi için öncülük etmeyi, gerekli tüm kaynakları sağlamayı, personelimizin ve tedarikçilerimizin çalışmalarını desteklemeyi taahhüt ediyoruz."